Karadeniz'in en iyi haber sitesi

Karamehmetoğlu; Yeni Dönemde Hep Birlikte Rize İçin Çalışacağız - Karadeniz Haberleri

Karamehmetoğlu; Yeni Dönemde Hep Birlikte Rize İçin Çalışacağız

3 Nisan'da yapılan seçimler sonucunda yeniden seçilen RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz KARAMEHMETOĞLU ,yeni dönem için ilk açıklamayı yaparak yeni dönemde hep birlikte Rize için çalışacağız dedi.

Giriş Tarihi: 12-4-2018 11:13
Karamehmetoğlu; Yeni Dönemde Hep Birlikte Rize İçin Çalışacağız

RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karaahmetoğlu'nun açıklaması şöyle: "Bilindiği üzere 3 Nisan Salı Günü Rize Ticaret ve Sanayi Odamızın Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği seçimleri gerçekleşti. Seçim sonuçlarına göre üyelerimizin teveccühleri ile bir dönem daha seçilmiş bulunuyoruz.

Bu süreçte öncelikle iradelerini sandığa yansıtan bütün üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Önceki dönem Rize’miz için birlikte çalıştığımız, bu dönem devam edemeyeceğimiz ancak bizlere desteklerini sürdüreceklerini bildiğimiz yol arkadaşlarımıza hassaten teşekkür ediyorum.

Her Şey Rize İçin!

Değerli Üyelerimiz, bugün yeni bir döneme başlıyoruz. Burada hedeflerimizden şaşmayacağımızı Rize’nin ekonomik ve sosyal alanda gelişimi için çalışmalarımıza devam edeceğimizi ifade etmek isterim. Tazelenen kadromuzla her adımımızı Rize için atacağız. Bugüne kadar mücadele ettiğimiz her projenin sonuna kadar takipçisi olacağız. Yeni projelerle siyasetin ve bürokrasinin kapılarını aşındırmaya devam edeceğiz.

Değerli üyelerimiz, artık seçim süreci sona ermiştir. Bu süreçte kırgınlık dargınlık olmaz. Odamız Meclisine girmeye hak kazanan 45 meclis üyesi ile tek vücut olacak, hep birlikte Rize için çalışacağız. Unutulmaması gerekir ki Rize büyürse Türkiye büyür! Siz değerli üyelerimiz ve halkımız ile hep birlikte Rize’yi büyüteceğiz. Seçim sonuçlarının ilimize ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyor saygılar sunuyorum."

  • Yükleniyor...
ARKADAŞINA GÖNDERr
Son dakika: Bağcılar'da tekstil fabrikasında patlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN